Advokátní kancelář Ostrava - Petr Vysoudil, Mgr.
Advokátní kancelář Ostrava
„Non progredi est regredi“
„Nepostupovat vpřed znamená ustupovat“
Právě se nacházíte: Advokátní kancelář Ostrava > Ochrana podnikatelů

Právní ochrana podnikatele

AK Vysoudil nabízí na podkladě smlouvy o poskytování právních služeb podnikatelům – obchodním společnostem i fyzickým osobám poradenství ve všech právních odvětvích, se kterými se podnikatelé mohou při svém podnikání setkat.

Většinou je navázána s klientem dlouhodobá spolupráce, která umožňuje důsledně poznat potřeby klienta. Samozřejmostí je provedení úvodní důkladné revizi stávajících smluvních podkladů i obchodních vztahů a upozornění na zjištěná rizika včetně navržení nejvhodnějšího postupu nápravy. Následně je klientovi dle jeho potřeb poskytována průběžná právní pomoc, dle požadavků klienta buď v sídle AK či přímo u klienta, popř. rovněž formou telefonických konzultací či emailovou korespondencí.

Vyúčtování poskytnutých právních služeb je prováděna měsíčně za individuálně sjednaných podmínek, většinou formou paušální měsíční odměny.

Aktuality
  • Změna umístění kancelářeOd 1. 10. 2016 se naše kancelář přestěhovala do nových prostor, na Vaši návštěvu se těšíme na adrese Nádražní 612/36, Ostrava - Moravská Ostrava, PSČ...
Archív aktualit
Kontaktujte nás
Mgr. Petr Vysoudil+420778085970
kancelar@vysoudil.cz

Ulice Nádražní 612/36
Ostrava - Moravská Ostrava
kanceláře jsou umístěny v II.NP